Релігійна Америка проголосувала за Трампа
  • Нед, 13/11/2016 - 13:05

Релігійний фактор у нещодавніх виборах президента США відіграв багато вагомішу роль, аніж це визнається Демократичною партією, пише на шпальтах «The New York Times» Ларі Ґудстайн.

Так білі протестанти складають 26 відсотків виборців, а з них 81% проголосував з Дональда Трампа. Католики становлять 23% виборців, з них 52% проголосували за Трампа. Причому, білі католики віддали Трампу 67% голосів.

Дональд Трам не є побожним християнином, він рідко відвідує церкву, він тричі одружений, але християни готові були пробачити йому особисті гріхи в першу чергу через страх, що адміністрація Гілларі Клінтон скасує свободу віросповідання, використовуватиме гроші платників податків на фінансування абортів на всіх термінах вагітності в США та закордоном, а також розширить привілеї ЛГБТ осіб. Тому, своєрідним гімном мобілізації для американських християн у цій передвиборчій кампанії стала пісня «This is your last chance» (Це ваш останній шанс).

Одним з головних мобілізаторів християнських голосів на користь Трампа стала Коаліція захисту свободи і віри. Серйозним фактором, який перетягнув голоси католиків, які сумнівалися, на користь Трампа стали звернення католицького єпископату та звернення самого Трампа до католиків, у яких він обіцяв захистити свободу віросповідання. У той же ж час Гілларі Клінтон практично повністю ігнорувала настрої ортодоксійних католиків та консервативних протестантів. Що тільки сприяло відчуттю загрози від її можливої майбутньої адміністрації у цих релігійних середовищах.

Зараз християнські лідери Америки висловлюють переконання та сподівання, що Трамп дотримається своїх передвиборчих обіцянок. Майбутні віце-президент США Майк Пенс уже пообіцяв християнським провідника США, що він особисто сприятиме виконанню передвиборчих обіцянок Дональда Трампа, які стосуються збереження свободи віросповідання в США та ствердив що при Трамповій адміністрації двері Білого дому завжди будуть відкритими для християнських лідерів. 


Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць