У Львові представили мас-медійні ресурси УГКЦ
  • Птн, 05/02/2016 - 15:12

4 лютого в приміщенні Відділу комісій Патріаршої курії УГКЦ у Львові відбулося представлення існуючих мас-медійних ресурсів Церкви, які куруються Департаментом інформації УГКЦ. Отець Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, та Павло Казанцев, продюсер «Живого телебачення», представили діяльність телебачення УГКЦ та оновленого радіо «Живе радіо. Воскресіння».

Додамо, 3-4 лютого в Брюховичах відбувся Синод Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, який обговорював питання мас-медіа та Церкви. Тож керівники існуючих ЗМІ Церкви доповідали на ньому.

Таким чином, п. Павло розповів про функціонування Живого ТБ та про можливості висвітлення діяльності роботи комісій. Пригадуємо, Живе телебачення розпочало своє мовлення в 2013 році. Сьогодні це офіційний суспільно-релігійний проект Церкви, покликаний залучати у своїй діяльності широку аудиторію в Україні та за її межами, незалежно від національності та віку, християнської конфесії та суспільно-політичних переконань.  

За такий короткий час, Живе ТБ має свій офіційний сайт, канал Youtube, а крім цього окремі проекти та трансляції, які розміщуються на таких канал, як Перший національний, 5 канал, 24 канал, канал ZIK, EWTN, Еспресо TV. Живе ТБ регулярно транслює богослуження із Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в Києві та з інших храмів щонеділі в інтернеті та на інших каналах, створює відеоматеріали про важливі події в Церкві (паломництва, фестиваль «Вітер-на-дії»,   Асамблея богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ і т. д.) та спеціальні проекти (фільм «Сходи Якова», відеоролики про життя митрополита Андрея Шептицького і т. д.).

Динаміка переглядів богослужень свідчить про збільшення глядацької аудиторії. Так, зокрема, в грудні минулого року кількість переглядів складала близько 1500 активних глядачів.

Отець Ігор представив діяльність оновленого радіо «Живе радіо. Воскресіння» слоганом діяльності якого є: «Про все на світі з вірою і любов’ю!» Керівником радіо є Роман Коляда. Радіомовлення триває всього три місяці. Його можна знайти в інтернеті і воно має цілодобове мовлення. Цікавим є програмне наповнення радіомовлення: «Вечірні діалоги із душпастирем», «Капелани», «Пастирське слово», «Псалтир на щодень», «Молитва за Україну», а також трансляція богослужень, «Жива музика» і т.д. Радіо має п’ять каналів свого мовлення: «Живе радіо», «Ave, Maria», «Воскресіння in rock», «Жива класика», «Laudate Dominum». Як свідчать статистичні дані, сьогодні середній рівень відвідуваності – 200-300 активних користувачів з України, США, Росії, Канади, Польщі, Італії, Німеччини, Іспанії та Кенії.

Додамо, всі існуючі інтернет-ресурси УГКЦ адаптовані до різних ґаджетів і доступні в будь-якій точці світу.