Заява Директора Ватиканського прес-центру з приводу подій на північному заході Франції
  • Втр, 26/07/2016 - 16:40

«Це ще одна жахлива новина, якою, на жаль, доповнюється серія актів насильства, що потрясли нас цими днями, викликаючи величезний біль та тривогу. Слідкуємо за ситуацією та чекаємо на додаткову інформацію, щоб краще зрозуміти, що трапилося», – таке повідомлення поширив Директор Ватиканського прес-центру о. Федеріко Ломбарді, ТІ, коментуючи трагічні події, що вранці 26 липня 2016 р. трапилися на північному заході Франції, додаючи:

«Папа про все поінформований та розділяє почуття болю та огиди перед обличчям цього абсурдного насильства, якнайрішучіше засуджуючи будь-які прояви насильства та молячись за постраждалих».

Вранці два нападники, озброєні ножами, захопили шість заручників у церкві в місті Сент-Етьєн-дю-Рувре поблизу Руана. Під час нападу був убитий похилий віком парох 85-річний о. Жак, якому перерізали горло, а пізніше помер ще один важкопоранений заручник. Під час спецоперації були вбиті також обидва нападники.

«Ми особливо вражені з приводу того, що цей жахливий акт насильства скоєно у храмі, в священному місці, а якому звіщається Божа любов, по-варварськи вбивши священика та залучаючи вірних. Запевняємо нашу близькість з Французькою Церквою, з Руанською архидієцезією, з постраждалою громадою та всім французьким народом», – зазначив Речник Апостольської Столиці.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць