Зустріч з молоддю, беатифікація та молитва за мир: у Ватикані представлено подорож Папи до Кореї
  • Птн, 08/08/2014 - 16:02

У четвер, 7 серпня 2014 р., о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Директор Ватиканського прес-центру, зустрівся із акредитованими журналістами, щоб представити Апостольську Подорож Святішого Отця до Південної Кореї, яка триватиме від 13 до 19 серпня. Це буде третя міжнародна подорож Папи Франциска.

Насамперед, речник Апостольської Столиці пригадав, що остання подорож Наступника святого Петра до Південної Азії відбувалася ще 15 років тому, коли святий Іван Павло ІІ відвідував Індію, тому Папа Франциск визначив цю частину світу як пріоритет. Натомість, Корея прийматиме Главу Католицької Церкви втретє.

Щодо нагод і приводів цього Апостольського візиту, то Голова ватиканської прес-служби зазначив, що їх можна об’єднати довкола трьох основних тем. Першою є та, яка спонукала замислитися над цією подорожжю: Азійський день молоді. Це вже шостий такий захід, але в ньому ще ніколи не брав участі Святіший Отець. Коли Папа був у Бразилії, – розповів його речник, – єпископ Теджону, дієцезії, яка прийматиме молодь континенту, спробував його запросити й отримав позитивну відповідь.

Іншою великою нагодою буде зустріч із корейською Церквою, яка останніми роками виявляє неабиякий динамізм. І якщо єдиною країною регіону, де християни становлять більшість, є Філіппіни, а в усіх інших вони є відносно незначною меншістю, то в Південній Кореї вони становлять приблизно 10 відсотків і цей показник постійно зростає. Центральною подією у цьому контексті буде беатифікація 124 мучеників.

Третім аспектом є трагічна ситуація поділу країни, яка ще досі носить на собі рани жахливої війни 50-річної давності. Північна та Південна Корея живуть в умовах перемир’я. Крім того, поділ Кореї є причиною того, що ця точка земної кулі є гарячою, і надалі є місцем міжнародної напруженості. Тому, ще однією темою Апостольської подорожі є молитва за мир, про примирення між обома частинами півострова.

Далі о. Федеріко Ломбарді представив крок за кроком програму подорожі, які розпочнеться майже 12-годинним перельотом. Осідком Святішого Отця в Кореї буде Апостольська Нунціатура в Сеулі, а до різних частин країни, де заплановані події за його участю, він добиратиметься гелікоптером.
 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць