До Комітету втіленння Документа про братерство приєднався представник юдаїзму
  • Чтв, 19/09/2019 - 09:10

Рабин Брюс Люстіґ, Рабин-сеньйор Вашингтонської єврейської конгрегації, став восьмим членом Верховного комітету втілення Документа про загальнолюдське братерство.

Верховний комітет з втілення «Документа про загальнолюдське братерство», підписаного Папою Франциском і Великим Імамом Ахмадом Аль-Таїбом, до складу якого спочатку ввійшли представники Святого Престолу, Університету Аль-Азгар і Об’єднаних Арабських Еміратів, повідомляє про включення до цього органу рабина Брюса Люстіґа, Рабина-сеньйора Вашингтонської єврейської конгрегації, який став восьмим членом комітету. Він був присутній в Абу-Дабі під час підписання згаданої спільної декларації.

«Я сподівався, що ця подія стане поворотною, запропонувавши нові можливості для будування мостів між релігійним провідниками та спільнотами, щоби поширювати мир і гармонію в нашому роздробленому світі», – сказав рабин Люстіґ, додаючи: «Для мене велика честь приєднатися до таких шанованих людей, що трудяться над захистом любові перед ненавистю, справедливості перед несправедливістю, віри перед страхом…. Як потомки Авраама, підсилені усвідомленням того, що всі створені на Божий образ, всі ми повинні шукати справедливість і мир для всіх Божих дітей».

Рабин М. Врюс Люстіґ понад 25 років прослужив у Вашингтонській єврейській конгрегації, а також очолював різні місцеві та міжнародні єврейські спільноти. Він є активним суспільним діячем, організував перший саміт авраамічних релігій в США, що зібрав разом визнавців християнства, юдаїзму та ісламу після терактів 11 вересня. Часопис «Newsweek» назвав його «одним з найвпливовіших рабинів Америки». Він отримав від короля Марокко Мухаммеда VI медаль за лідерство в міжрелігійній співпраці.


Паломництво Святими місцями