Папа: не забуваймо про витривалість у молитві за тих, хто страждає від війни
  • Срд, 22/11/2023 - 12:25

Наприкінці середової зустрічі з прочанами Папа Франциск знову закликав усіх не забувати про населення стражденної України, як також розповів про зустріч з делегаціями ізраїльтян і палестинців, закликаючи не переставати молитися за мир.

«І не забуваймо витривало молитися за тих, хто страждає від війн у багатьох частинах світу, особливо за дорогий народ України, мученицької України, а також Ізраїлю та Палестини», – сказав Папа Франциск, завершуючи свої звернення наприкінці загальної аудієнції, що в середу, 22 листопада 2023 р., відбулася на площі Святого Петра у Ватикані.

Опісля Святіший Отець розповів про те, що вранці прийняв дві делегації: в одній були ізраїльтяни, чиї родичі утримуються як заручники в Газі, а в другій – пластинці, чиї родичі ув’язнені в Ізраїлі. «Вони дуже страждають, і я відчув, як страждають обидвоє: до цього призводять війни, але тут ми вийшли за рамки воєн, це не військові дії, це – тероризм. Будь ласка, прямуймо вперед за мир, моліться за мир, багато моліться за мир. Нехай Господь прикладе свою руку, нехай Господь допоможе нам вирішити проблеми і не рухатися далі, керуючись пристрастями, які, врешті-решт, вбивають усіх. Молімося за палестинський народ, молімося за ізраїльський народ, щоб настав мир», – закликав Папа.