Рада Церков до міжнародної спільноти: допоможіть якнайшвидше захистити небо України!
  • Птн, 22/09/2023 - 16:19

ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

до міжнародної спільноти про невідкладну поставку 

додаткових засобів протиповітряної оборони для України 

Вже півтора року народ України відважно і жертовно протистоїть російській агресії. В цій безпідставній, нічим неспровокованій, розпочатій Кремлем війні Росія вже вбила тисячі мирних жителів України. Майже кожна сім’я в будь-якому регіоні Україні знаходиться в умовах виживання через російський терор мирного населення. Росія щодня здійснює геноцид українців за допомогою крилатих і балістичних ракет, а також ударних дронів.

Як відомо, з наближенням зимових холодів Росія знову вдаватиметься до енергетичного терору, намагаючись зруйнувати критичну цивільну інфраструктуру, насамперед об’єкти енергетики. Українці знову ризикують опинитися без опалення та електроживлення посеред лютих морозів. Це може мати особливо тяжкі наслідки для медичних установ і освітніх закладів.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вважає своїм моральним обов’язком ще раз звернутися до міжнародної спільноти: до США, Європейського Союзу, Великої Британії та інших країн НАТО. Ми закликаємо  всіх партнерів і союзників України, всіх людей доброї волі в усьому світі поспішити на допомогу народу України. 

Для зупинки російського терору захисники України потребують сучасних засобів протиповітряної оборони, які дозволять знешкоджувати російські ракети та ударні дрони. Цивільне населення та критичну інфраструктуру України можуть врятувати такі комплексні системи захисту від повітряних атак, як Patriot, Hawk, Avenger (Сполучені Штати), NASAMS (Норвегія), IRIS-T (Німеччина), Stormer HVM 2 (Велика Британія), а також літаки F-16 з радарами для перехоплення ракет у повітрі. 

Закликаємо весь вільний демократичний світ: допоможіть якнайшвидше захистити небо України від російських ракет і ударних дронів! Зволікання має велику ціну! Війна проти України – це не телевізійне реаліті-шоу, яке можна дивитися роками. Адже щодня Росія безжально знищує мирне населення та продовжує вчиняти геноцид на очах у цього світу. Тож ми маємо це зупинити негайно! Разом! 

Київ, 22 вересня 2023